bootstrap themes
Gabriela Nowakowska

O mnie

Z wykształcenia jestem dietetykiem oraz psychodietetykiem. Pozwala mi to szerzej spojrzeć na zaburzenia związane z odżywianiem. Wykształcenie kierunkowe – technologia spożywcza oraz wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej pozwoliły mi zgromadzić praktyczną wiedzę na temat składu i produkcji żywności.

Dietetyk

Dietetyka jest dziedziną wymagającą szerokiej wiedzy, a każdy Pacjent jest jedynym w swoim rodzaju przypadkiem, dlatego cenię sobie indywidualne podejście do każdego człowieka. Moim zadaniem jako dietetyka i psychodietetyka jest motywowanie do podejmowania zmiany nawyków żywieniowych, ocena postępów, a także korygowanie i naprowadzanie na właściwe cele.

Psychodietetyk

Psychodietetyk pomaga w znalezieniu konstruktywnych sposobów radzenia sobie z trudnościami w efektywnym odchudzaniu i zdrowym odżywianiu.
Nie ma uniwersalnego sposobu odżywiania, jest on indywidualny dla każdego. Dopasowanie jadłospisu do naszych przyzwyczajeń będzie ułatwiało zmianę nawyków żywieniowych, co oznacza, że nowa dieta powinna być modyfikacją dotychczasowych zachowań jedzeniowych. Dzięki takiemu dobraniu diety nie tylko uzyska się utratę kilogramów, ale co najważniejsze, jest to dobry sposób na utrzymanie nowej wagi.

Adres

ul. Koścuszki 36 G/6
32-020 Wieliczka

Kontakt

Email: poradnia@dieta-goja.pl
Tel.: +48 510 164 889