simple web creator

Wizyty

Rodzaje i plan wizyt

Na pierwszą wizytę warto przynieść ze sobą wyniki ostatnich badań (morfologia krwi, poziom glukozy na czczo, lipidogram, badanie ogólne moczu, TSH, ALT/AST) oraz ulotki aktualnie branych leków.

Na 3 godziny przed spotkaniem dobrze jest nie pić kawy i alkoholu, nie jeść obfitego posiłku i nie wykonywać intensywnych ćwiczeń fizycznych, zapewni to prawidłowy odczyt składu ciała (określenie ilości tkanki tłuszczowej, mięśni, wieku metabolicznego i całkowitej ilość wody w organizmie) za pomocą analizatora mierzącego bioimpedancję elektryczną.

Podczas pomiaru składu ciała należy mieć bose stopy.

KONSULTACJA I BADANIA

W czasie pierwszego spotkania, które trwa 60 minut, przeprowadzam dokładny wywiad zdrowotny i żywieniowy.
Będziemy rozmawiać nie tylko o jedzeniu, także zapytam o obszary dotyczące:
- zdrowia
- nawyków żywieniowych
- stylu życia
- środowiska
W trakcie tej wizyty pytam o ulubione Państwa produkty i o te nielubiane. Ma to na celu jak najlepsze poznanie Państwa i dopasowanie dalszego postępowania w procesie zmian nawyków żywieniowych.

Wspólnie ustalimy cele i oszacujemy czas ich osiągnięcia.

Przewidziany czas na wizytę - 60 minut.

WIZYTA KONTROLNA

Podczas tej wizyty sprawdzam wagę, skład ciała i obwody. Omawiamy trudności i szukamy rozwiązań podczas zmiany nawyków żywieniowych. Rozmawiamy o motywacji oraz sposobach dochodzenia do ustalonych celów, wspólnie wyznaczamy nowe cele metodą małych kroków. Dyskutujemy o nietypowych sytuacjach i jak sobie w nich radzić. 

Porady dla każdego

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Dla tych z Państwa, którzy chcą dowiedzieć się czy ich nawyki żywieniowe są prawidłowe, sprawdzić skład swojego ciała, czy uzyskać informacje na temat diety w chorobach dietozależnych, zapraszam na wizytę o charakterze porady żywieniowej.

Dla zabieganych 

WIZYTY ON-LINE

Dla osób, które nie mogą przybyć osobiście lub nie mają na to czasu oferuję wizyty on-line.
Przebieg wizyty, tak jak podczas konsultacji dietetycznej, czyli wywiad zdrowotny oraz wywiad żywieniowy. Brak analizy składu ciała. Wizyta odbywa się przez telefon bądź komunikator internetowy (Skype lub inny).

Adres

ul. Kościuszki 36 G/6
32-020 Wieliczka

Kontakt

Email: poradnia@dieta-goja.pl
Tel.: +48 510 164 889