WIZYTA ONLINE

  1. oszczędność czasu na dojazdach do i z gabinetu,
  2. dostępność w sytuacji, gdy nie możesz wyjść z domu

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ


PRZYGOTOWANIE DO WIZYTY


w celu przeprowadzenia wideo konsultacji wymagany jest dostęp do Internetu, mikrofonu i kamery na chwilę przed wizytą otrzymasz na podany podczas rejestracji adres e mail link do wideo konsultacji

PRZEBIEG WIZYTY


wizyta online przebiega podobnie jak wizyta w gabinecie, w przypadku pierwszej wizyty przeprowadzam skrupulatny wywiad żywieniowy, omawiam cel i oczekiwania terapii dietetycznej. Pytam o wcześniejsze doświadczenia w redukcji masy ciała, stan zdrowia, aktywność fizyczną, nawyki żywieniowe.


WIZYTA STACJONARNA

  1. spotkanie w przyjaznej atmosferze gabinetu
  2. analiza składu ciała

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ


PRZEBIEG WIZYTY


W przypadku pierwszej wizyty przeprowadzam skrupulatny wywiad żywieniowy, omawiam cel i oczekiwania terapii dietetycznej. Pytam o wcześniejsze doświadczenia w redukcji masy ciała, stan zdrowia, aktywność fizyczną, nawyki żywieniowe. Na kolejnych wizytach omawiamy realizację celów, wystąpienie trudności oraz możliwości ich pokonania. Wprowadzamy modyfikacje celów, jeśli są one potrzebne, omawiam dalsze etapy zmiany nawyków żywieniowych.


1Pierwsza wizyta – jak się przygotować?
Na pierwszą wizytę warto przynieść ze sobą wyniki ostatnich badań (morfologia krwi, poziom glukozy na czczo, lipidogram, badanie ogólne moczu, TSH, transaminazy ALT/AST, kreatynina i GFR) oraz ulotki aktualnie branych leków.

Na 3 godziny przed spotkaniem dobrze jest nie pić kawy i alkoholu, nie jeść obfitego posiłku. W dniu wizyty nie wykonywać intensywnych ćwiczeń fizycznych, zapewni to prawidłowy odczyt składu ciała (określenie ilości tkanki tłuszczowej, mięśni, wieku metabolicznego i całkowitej ilość wody w organizmie) za pomocą analizatora mierzącego bioimpedancję elektryczną. Podczas pomiaru składu ciała należy mieć bose stopy.
2Konsultacje dietetyczne – jak wyglądają?
W czasie pierwszego spotkania, które trwa około jednej godziny, przeprowadzam dokładny wywiad zdrowotny i żywieniowy, którego celem jest uzyskanie informacji o nawykach żywieniowych, stylu życia, zapoznanie się z rozkładem dnia i charakterem wykonywanej pracy, czy przebytych chorobach oraz dolegliwościach. W trakcie tej wizyty pytam o Twoją historię odchudzania, stosunek do jedzenia, zależności emocjonalne związane z odżywianiem. Chcę poznać Twoje cele i oczekiwania.

UMÓW WIZYTĘ
gdpr-image
Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies (ciasteczek) i podobnych technologii. Polityka Prywatności.